Rezerwacje, terminy, pośpiech, hałas i wszechobecny tłok - czy tak właśnie powinien wyglądać urlop? Oczywiście, że nie! Wszystkich, którzy chcą zaznać prawdziwego odpoczynku na łonie natury, zachęcamy do zapoznania się z ofertą domów letniskowych. W obecnej codzienności, w której dominuje pośpiech, a wolny czas stanowi luksus, coraz bardziej doceniamy możliwość wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Kilka dni spędzonych na łonie natury, pozwala odbudować siły oraz odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię.

Jeżeli i Ty wychodzisz z założenia, że nic nie zastąpi kilku chwil spędzonych w rodzinnym gronie gdzieś daleko od miasta, koniecznie zapoznaj się z zaletami, jakie oferują letniskowe domy z drewna.

Dzięki drewnianej konstrukcji szkieletowej, czas potrzebny na budowę domu jest ograniczony do minimum. Sam proces budowy trwa zaledwie kilka dni. Konstrukcja modułowa sprawia, że obiekt może być dostosowany do każdych potrzeb, a jego późniejsza przebudowa nie stanowi najmniejszego problemu.

Nieprawdą jest, że domy letnie wykonane z drewna, wymagają gruntownego remontu co kilka sezonów. Specjalnie wyselekcjonowany surowiec i wypróbowane metody łączenia sprawiają, że odpowiednio konserwowana konstrukcja szkieletowa nie będzie wymagała żadnej ingerencji prze minimum kilkanaście lat.
Dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacji termicznej drewniane domy są wyjątkowo tanie w eksploatacji oraz, co również ma bardzo duże znaczenie, przyjazne środowisku. Aspekt ekologiczny potwierdza także zastosowanie materiałów spełniających wymogi eko-budownictwa.