Altany ogrodowe

Przedsiębiorstwo Ekodomy buduje drewniane altany ogrodowe, które wykorzystywane jako domki ogrodowe czy narzędziowe. Oferowane w konstrukcji szkieletowej, z litej belki bądź bala.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą altan ogrodowych budowanych przez przedsiębiorstwo Ekodomy. Wśród nich znajdziecie Państwo drewniane konstrukcje wykonane z trwałego drewna, odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Wykonujemy, altany w konstrukcji szkieletowej, z litej belki lub z bala. 
Nasze altany ogrodowe są zaprojektowane tak, by spełniać wszystkie potrzeby swoich użytkowników. Są to altany ogrodowe, w różnych modelach i rozmiarach, przeznaczone do wypoczynku, przechowywania narzędzi, czy też zabaw dziecięcych.

Altana ogrodowa PUSZCZYK

Altana ogrodowo - narzędziowa wykonana w konstrukcji szkieletowej, o powierzchni całkowitej 12,69m2. Proponowana jako domek nieocieplony. Z boku zadaszone miejsce na opał. Ściany wykonane z deski płaskiej lub półokragłej imitującej półbal.

Altana ogrodowa  wzór I

Nowoczesna, otwarta latana ogrodowa sprzedawana w różnych powierzchniach, Oferowana bez podłogi, z dachem pokrytym gontem bitumicznym.

 CENA: od  1.045,- do 1.107,- zł / m2

Altana ogrodowa SKOWRONEK

Altanka ogrodowa o zwartej zabudowie, wykonana w oparciu o konstrukcję szkieletową. Sprzedawana w wersji nieocieplonej oraz ocieplonej wełną grubości 5 cm. Proponowana o powierzchni od 13 do 25 m2.

Altana ogrodowa wzór II

Ciesząca się dużym zainteresowaniem 4-kątna altna ogrodowa. Oferowana bez podłogi z dachem krytym gontem bitumicznym.

 CENA: od 1.107,-  zł / m2

ALTANA OGRODOWA SŁOWIK

Mały domek ogrodowo- narzędziowy proponowany o powierzchni 7 m2. Budowany systemem blokowo-wieńcowym z deski o grubości 20 mm lub z belki o grubości 40 mm. Z przodu mały, zadaszony taras. Dach dwuspadowy kryty standardowo papą podkładową.

Altana ogrodowa wzór III

Czterokątna altana ogrodowa oferowana oferowana w różnych powierzchniach. Dach kryty gontem bitumicznym.  W standardzie bez podłogi (istnieje możliwość zamówienia podłogi za dopłatą).

 

Altana ogrodowa ORLIK

Nieocieplona altanka ogrodowa z dwuspadowym dachem krytym papą podkładową. Budowana w systemie szkieletowym. Proponowana o powierzchni 8 m2.

Altana ogrodowa 6-kątna wzór I

 

Ciesząca się dużym zainteresowaniem 6-kątna altna ogrodowa. Oferowana bez podłogi z dachem krytym gontem bitumicznym. Proponowana o średnicy zewnętrznej od 2,5 m do 4 m. Całkowita wysokość do szczytu: 2,5 m.

Altana ogrodowa 4-kątna

Altana ogrodowa sprzedawana w różnych wersjach powierzchniowych. Dach 4-spadowy wykonany z OSB, pokry gontem bitumicznym. Oferowana bez podłogi. Ściany zabudowane na wysokości 120cm deską oraz ażurem. Możliwa zmiana rozmiaru altany.

 

Altana ogrodowa KOLIBER

Mała domek ogrodowy budowany systemem szkieletowym. Oferowany w wersji nieocieplonej o powierzchni od 9 m2 do 15 m2. Stawiana na bloczkach betonowych. Dach kryty papą podkładową. Możliwe jest wprowadzenie dowolnych zmian adaptacyjnych.

Domek dla dzieci MALUCH

Domek dla dzieci budowany systemem szkieletowym. Wejście przez zadaszony tarasik. Proponowany o powierzchni 4,8 m2. 

wymiar: 180 x 270 cm
powierzchnia 4,8 m2