Domki rekreacyjne / domki letniskowe

Producent domów z drewna Ekodomy oferuje szeroki wybór domków letniskowych wykonanych z drewna w konstrukcji szkieletowej, z litej belki lub z bala. Mogą być to domki rekreacyjne parterowe bądź z poddaszem.

Osoby poszukujące trwałego domku letniskowego, który będzie służył im przez lata, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianych domków wypoczynkowych. W asortymencie tym znaleźć można domki letniskowe o rozmaitych rozmiarach i wyglądzie. W zależności od zapotrzebowania klienta proponujemy domki parterowe oraz z poddaszem. Można wśród nich znaleźć domki z funkcjonalnymi i stylowymi tarasami oraz balkonami.
Budowane przez nas domki wykonane są w konstrukcji szkieletowej lub też z litej belki bądź bala. Możliwy jest również wybór budowli ocieplonej wełną gr 5 cm, 10 cm a nawet 15 cm, co zwiększa komfort wypoczynku podczas nieprzychylnej pogody.

Domek letniskowy MEWA

Wykonany w konstrukcji szkieletowej, o budowie segmentowej, uroczy dom letniskowy. Dostępny w wersji ocieplonej wełną 5 cm lub nieocieplonej. Dom ma szerokość 480 cm oraz długość stanowiącą wielokrotność odcinka 105 cm.

Domek letniskowy SOKOŁEK 45

Popularny dom letniskowy w konstrukcji szkieletowej budowany w systemie segmentowym. Długość określana jest przez wielokrotność odcinka 105 cm, szerokość wynosi 450 cm.

Domek rekreacyjny ŻURAW

Przytulny dom letniskowy z poddaszem, budowany w oparciu o konstrukcję szkieletową. Posiada budowę segmentową.

Dom rekreacyjny BRATEK

Przeznaczony dla 2-4 osobowej rodziny dom letniskowy z poddaszem. Wykonany w oparciu o konstrukcję szkieletową, w wersji nieocieplonej lub ocieplonej wełną o grubości 5 cm.

Dom letniskowy CZAPLA

Zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową dom letniskowy z poddaszem. Proponowany o powierzchni od 57 do 75 m2. Dom posiada dach dwuspadowy symetryczny o kącie 45º. Dostępny w wersji ocieplonej wełną 5 cm oraz nieocieplonej.

Domki rekreacyjne SOKOŁEK

Zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową, dom letniskowy z poddaszem. Sprzedawany w wersji bez ocieplenia oraz w wersji ocieplonej wełną 5cm. Dom posiada dach dwuspadowy symetryczny o kącie 59º. Na parterze proste ścianki boczne o wysokości 120 cm.

Domek rekreacyjny JASKÓŁKA

Jaskółka jest domem letniskowym zbudowanym w oparciu o konstrukcję szkieletową, o budowie segmentowej. Proponowany o powierzchni od 33 do 55 m2. Szerokość domu: 450 cm; długość stanowi wielokrotność odcinka 105 cm.

Domek rekreacyjny DZIĘCIOŁ

Dom letni z poddaszem wykonywany systemem szkieletowym. Proponowany wersji ocieplonej wełną 5 cm oraz nieocieplonej, w metrażu od 29 do 59 m2.

Domek letniskowy SZPAK

Szpak jest parterowym domem letniskowym, zbudowanym w oparciu o konstrukcję szkieletową, z dachem dwuspadowym symetrycznym. Proponowany wersji nieocieplonej oraz ocieplonej wełną grubości 5 cm (istnieje możliwość zamówienia grubszego ocieplenia).

Dom z drewna GIL z antresolą

Drewniany dom parterowy z antresolą, zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową.  Proponowany w wersji ocieplonej wełną 5 cm oraz nieocieplonej. Standardowa szerokość domu: 405 cm. Dach dwuspadowy symetryczny o kącie nachylenia 30º.

Dom z drewna PUCHACZ z antresolą

Nieocieplony, drewniany dom parterowy z antresolą zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową. Dach dwuspadowy symetryczny, kryty gontem bitumicznym, papą podkładową, blachą lub onduliną.

Drewniany dom PUCHACZ bez antresoli

Drewniany dom parterowy zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową. Dach dwuspadowy symetryczny, kryty gontem bitumicznym, papą podkładową, blachą lub onduliną. Zewnętrzną elewację tworzy deska półokrągła imitująca półbal lub deska płaska.

DROZD

Drozd zbudowany jest systemem blokowo-wieńcowym z litej belki o grubości 40 mm lub z deski o grubości 22 mm w systemie szkieletowym. Dostępny w wersji ocieplonej wełną gr. 5 cm oraz nieocieplonej.

GIL bez antresoli

Drewniany dom parterowy z tarasem, zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową. Dostępny  w wersji ocieplonej wełną 5 cm oraz w wersji nieocieplonej. Posiada dach dwuspadowy symetryczny o kącie nachylenia 30º, kryty papą podkładową lub blachą.

WILGA III

Zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową, domek letniskowo-ogrodowy o powierzchni 19,50 m2. Sprzedawany jako dom ocieplony wełną 5 cm lub jako dom nieocieplony. Dach dwuspadowy, niesymetryczny. Wejście do domu przez  zadaszony taras.

KOS

Kos jest parterowym domem letniskowym zbudowanym w oparciu o konstrukcję szkieletową. Z przodu domu zaprojektowano zadaszony taras o głębokości 145 cm. Nad tarasem, znajduje się tzw.

GRZYBEK

Zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową parterowy dom letniskowo-ogrodowy.

BESKIDEK

Dom parterowy zbudowany w oparciu o konstrukcję szkieletową. Proponowany o powierzchniach od 25 do 69 m2. Sprzedawany jako dom nieocieplony lub ocieplony wełną o grubości 5 cm.

Best 3

Domek letniskowy wykonany systemem szkieletowym z obszernym zadaszonym tarasem. Powierzchnia całkowita: 64,70 m2.  Sprzedawany w wersji nieocieplonej oraz ocieplonej wełną grubości 5 cm.

BESKIDEK BIS 2

Beskidek Bis 2 to dom letniskowy o konstrukcji szkieletowej z poddaszem użytkowym. Sprzedawany w różnych wersjach powierzchniowych od 48 m2 do 112 m2.

ROGACZ

Rogacz to dom letniskowy z poddaszem oferowany o powierzchniach 55,68 m2 lub 78 m2. Wykonany jest z belki o grubości 100mm w systemie blokowo-wieńcowym lub z deski w systemie szkieletowym.

STOŻEK

Dom letniskowy z poddaszem ofertowany o powierzchni od 50 do 82m2. Konstrukcja oparta jest na budowie segmentowej. Szerokość domu 630 cm. Długość to wielokrotność odcinka 107 cm. Kat nachylenia dachu: 65º.

BOROWA

Letnia wersja domu Borowa, wykonanego systemem blokowo-wieńcowym z litej belki grubości 80mm. Dach dwuspadowy, symetryczny o kącie nachylenia 45º. Wejście do domu przez boczny wiatrołap. Na parterze można wydzielić kuchnie, łazienkę, pokój oraz salon.

DUDEK

Przytulny dom letni z poddaszem wykonany systemem szkieletowym. Oferowany w wersji ocieplonej wełną 5 cm lub nieocieplonej. Szerokość domu 500 cm. Długość to  wielokrotność odcinka 105 cm.