Domy mieszkalne

Producent domów z drewna firma Ekodomy oferuje domy mieszkalne z drewna bądź z belki. Wszystkie konstrukcje oparte są o nowoczesną, sprawdzoną technologię. Mogą być w wersji podpiwniczonej bądź z fundamentami w zależności od wyboru domu.

Ekologiczny styl życia dotarł także do budownictwa. Coraz więcej osób marzy o zamieszkaniu w domu z drewna, zachowując oczywiście możliwość korzystania z wszelkich wygód współczesnego świata. Domy z drewna budowane przez firmę Ekodomy spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania takich klientów.
W naszej ofercie znaleźć można domy z drewna o różnych rozmiarach, zaprojektowane funkcjonalnie oraz wyprodukowane z materiałów trwałych na lata. Duże doświadczenie sprawia, że nasze budowle wyglądają naturalnie i stylowo.

Dom z drewna Poziomka

Poziomka to mały, funkcjonalny drewniany dom mieszkalny z poddaszem użytkowym, wykonany w systemie szkieletowym.

Dom mieszkalny POZIOMKA 3

Niewielki, praktyczny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Prosta bryła budynku została wzbogacona bocznym tarasem oraz balkonem.

Dom z belki GWAREK

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o prostej, tradycyjnej bryle. Wykonywany systemem blokowo-wieńcowym z bala okrągłego lub z litej belki.

Dom z drewna BOROWA

Przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny wykonywany systemem szkieletowym lub blokowo-wieńcowym z bala kwadratowego o grubości 8 cm. Proponowany o powierzchni do 92m2 do 204 m2.

Dom z belki ROGACZ

Rogacz to kolejna propozycja domu mieszkalnego budowanego systemem blokowo-wieńcowym. Ściany wykonane są z belki grubości 100mm.

Dom z drewna BRATEK

Bratek to mały, przytulny dom mieszkalny o powierzchni 75,9m2 wykonany systemem szkieletowym. Przód domu stanowi zewnętrzny wiatrołap. Na parterze przewidziano kuchnię połączoną z salonem, oraz łazienkę. Na poddaszu można wydzielić sypialnie.

Dom z drewna BESKIDEK Bis 2

Beskidek Bis 2 to dom mieszkalny z poddaszem użytkowym wykonany w konstrukcji szkieletowej. Przód budynku stanowi obszerny, zadaszony taras, natomiast wejście do domu następuje przez wiatrołap. Kat dachu: 45º.

Dom drewniany CZANTORIA

Stylowy drewniany dom mieszkalny z poddaszem użytkowym.

Dom z drewna CZAPLA

Mały dom mieszklany z poddaszem użytkowym kierowany do rodziny 2-4 osobowej, budowany w systemie szkieletowym. Z przodu domu przestronny, zadaszony taras.

Dom mieszkalny ORZEŁ

Jednorodzinny dom mieszkalny z poddaszem, lub komfortowy dom letniskowy, oparty na konstrukcji szkieletowej. Oferowany  o powierzchni 150 m2 z możliwością dowlnej zmiany wymiarów domu. Kąt nachylenia dachu: 45 stopni. Przód domu zaakcentowany wiatrołapem.